Konsulenter

For at sikre kontinuitet i informationer og vejledning omkring vore investeringsprodukter, har vore kunder en personlig kontakt hos Kris Kon.

 

Jørgen Bang jorgen@kriskon.dk Mobil +45 4014 5081 Løgstør
Per Krenk perkrenk@kriskon.dk Mobil +45 4028 1838 Give
Peter Lundholm lundholm@kriskon.dk Mobil +45 4055 5352 Værløse
Lars Boll lars@kriskon.dk Mobil +45 2163 8555 Silkeborg
Jesper Wiberg jesper@kriskon.com Mobil +34 662 958 493 Malaga
Christopher Potter christopher@kriskon.com Mobil +34 667 300 635 Marbella
Philipp Laagland philipp@kriskon.com Mobil +31 6422 56490 Amsterdam
Jan Sønderlyng jan@kriskon.com Mobil +45 2834 4836 København/Beijing
Yan Yang yan@kriskon.com Mobil +45 2784 4837 København/Beijing



Valutakurser

EUR747,21
GBP873,18
SEK70,18
USD674,56

Verdenskort